Jste zde: Škola > Informace pro rodiče > Libčanská básnička

Libčanská básnička

25. února 2015 reprezentovalo naši školu šest žáků v okresním kole recitační soutěže v Hradci Králové. Na skutečná divadelní prkna se postavili tři zástupci ze třetí a tři žáci z páté třídy. V neuvěřitelné konkurenci naši žáci vybojovali dvě postupová místa do krajského kola a jedno čestné uznání. Denisa Šolcová a Patrik Rejl (oba 3.třída) postupují do již zmíněného krajského kola. Pěkný výkon předvedla i Nikola Zajíčková (rovněž 3.třída). Mezi páťáky se nejlépe umístila Valerie Nešporová. Mezi celkovými 51 soutěžícími z kategorie pro čtvrtý a pátý ročník obdržela čestné uznání a chyběl jí už jen krůček k postupu do krajského kola. O další umístění statečně bojovali Zuzana Olahová a Tomáš Kočí.
Všem šesti žákům patří velká pochvala a přejeme mnoho štěstí do dalších recitačních soutěží!